Přidejte se k nám pomocí IP adresy mc.buildplay.cz:
Oukej

Oukej


Veterán


Oukej was last seen: 08 Jan 2020, 21:30


Zde nejsou žádné příspevky.
Registrován:
Před 5 měsíci
Poslední přihlášení:
Před 18 dny
Počet zobrazení profilu:
108

Něco o mě
Nevíte si rady? Napište. Jsem tu 5x do týdne.
Hopper

Nemáš vedle hopperu redstone signál? Protože pokud ano tak se hopper zablokuje a nic nepouští.

Před 18 dny

Discord role

Nazdar, napadlo mě že by mohlo být super zavést něco co se osvědčilo už i na několika jiných serverech a to discord role. Funguje to tak, že po připojení na discord se objeví možnost přidat roli kde lze zadat chat minihry (survival 1.12, survival 1.14, skyblock apod Vlastně jakoukoli minihru, která má na serveru vlastní chat.) Tím se otevře nové vlákno chatu které je přímo propojeno se serverem, takže co se napíše na discordu to se objeví i v minecraftu a naopak. Hodí se to když si chce hráč něco dohodnout s jiným hráčem ikdyž ještě nemá spuštěné mc a i jiné výhody. Osobně bych to doporučil nastavit pouze pro VIP hráče, aby se zamezilo přehlcení chatu a zároveň měli hráči další bonus k zakoupení VIP.

Před 3 měsíci

Tady BearOwO

Pokud nevíš co po tobě chceme, tak tu teď napíšu příklad jak má vypadat žádost o unban a ty tam jen doplň svoje údaje a důvody:

 

Ahoj, včera jsem dostal ban za nevhodné vyjadřování a urážení hráčů v chatu. Ban mi dal wifimHR na týden. Chtěl bych se moc omluvit za své chování, nebyl jsem "ve své kůži". Žádám o unban, protože 7 dnů mi za pár urážek přijde moc. Děkuji.

 

Tak a teď už je jen na adminovi zdali ti vyhoví. (V tomto případě by byl unban asi zamítnut, ale to je vedlejší)

(Btw sory wifime že jsem použil tvoje jméno)

Před 3 měsíci

Tady BearOwO

S těmahle argumentama asi neobstojíš. Asi by bylo lepší napsat okolnosti+ důvod banu a případně vysvětlit.

Myslím že ti to pomůže víc.

Před 3 měsíci

Web

Nevím jak je to v současnosti nastaveno a proto se omlouvám jestli je můj nápad zbytečný.

Přijde mi, že reakční doba admin teamu na zprávy a všechny tyhle vlákna na webu je dost slabá a proto mě napadlo aby byl určen jeden člověk, který bude mít na starost pravidelně (tj. Aspoň jednou za 2 dny) kontrolovat web a případně řešit zprávy hráčů ve vláknech, a pokid by bylo třeba něco řešit přímu s majitelem tak ho kontaktoval. Případně by i mohl mít na starost psaní novinek ze serveru na web, ale to už je jen doplňek hlavní je tak reakční doba.

 

Díky za spolupráci.

Před 3 měsíci

Online hráči
Momentálně nikdo není online.